Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Odkaz na podmínky GDPR zde.

Dispečink – poruchy: 483 359 808, 724 096 663

Jablonecká energetická a.s.

Jisté teplo za jistou cenu

JE NABÍZÍ TEPLO BEZ STAROSTÍ

Jablonecká energetická (JE), společnost se stoprocentní majetkovou účastí města, v současné době oslovuje bývalé zákazníky teplárny s nabídkou dodávky tepla a možností převzetí jejich domovní kotelny v rámci produktu Teplo bez starostí. Moderní teplárenská společnost také stále připojuje nové odběratele.

„Nabízená cena je pro zákazníky srozumitelně vystavěná a zahrnuje kompletní služby. Obsahuje tedy nejen dodávku tepla, ale také veškeré náklady spojené s pořízením a nonstop servisem technologie,“ říká Martin Kočí, manažer obchodu a prodejů JE, a odkazuje na ceník služeb zveřejněný na webu Jablonecké energetické. „V případě převzetí provozu domovní kotelny si JE stávající technologii pronajme, připojí k centrálnímu dispečinku a bude zajišťovat veškeré úkony související s dodávkou tepla. Od nákupu plynu po nezbytné revize a obsluhu zdroje včetně čtyřiadvacetihodinové pohotovosti,“ vysvětluje Kočí. Vrátit se k teplárně může být podle člena představenstva pověřeného vedením společnosti Borise Pospíšila výhodné nejen z pohledu ušetřených starostí s provozem kotelny, ale i z ekonomického hlediska.

„Jablonecká energetická jako velký odběratel nakupuje zemní plyn za výhodné ceny. Navíc je zdroj pod nepřetržitým dohledem centrálního dispečinku a zkušených pracovníků, kteří jsou díky moderním technologiím případnou závadu schopni v podstatě okamžitě zjistit a odstranit,“ shrnuje výhody opětovného připojení Pospíšil.

Cílem aktuální kampaně jablonecké teplárny je zejména oslovit bývalé zákazníky, kteří se pod vlivem vysokých cen za teplo v minulosti od soustavy centrálního zásobování teplem odpojili a pořídili si vlastní kotelnu. Nyní mají možnost za rozumnou a na trhu obvyklou cenu získat moderní technologii včetně servisu bez dalších starostí.

 

Moderní zdroj, autor: Jablonecká energetická a. s.

Tags Popular

Aktuality, odstávky a poruchy